Eğimli Zincirli Konveyör

Ürün Detayları

ALTINBİLEK eğimli zincirli konveyörleri, tahıl ve türevlerini istenilen kapasitede, hasarsız ve ekonomik şekilde istenen açı ve eğime göre kolayca taşıma olanağı sağlar. Yüksek kalitede taşıyıcı zincir kullanılmaktadır.

Taşıyıcı zincir üzerindeki plastik paletler, çeliğin çeliğe sürtünmesini önler ve maksimum performans sağlar. Ekonomiktir; fazla bakım gerektirmez. Eğimli zincirli konveyör, ekstra ağır hizmet koşullarında çalışarak ulaşılması güç noktalara ulaşım kolaylığı sağlar. Ayrıca alanın verimli şekilde değerlendirilmesine imkan sağlar. Toz ve hava geçirmeyen kafa; kuyruk ve ara gövdesi ile kolay monte edilebilecek şekilde tasarlanmaktadır. Ara gövde kısmı esnemeyi önlemek için özel olarak üretilmiştir ve kapalı çift haznedir. Standart zincirler aşırı yüklenmelere dayanıklıdır ve uzun ömürlüdür.

İhtiyaca uygun değişik açılı ve ebatlı şekilde üretilebilirler. Standart üretimimiz galvanizli çelik, boyanmış çelik ve isteğe bağlı paslanmaz çeliktir. İmalatlarımız tamamen cıvatalıdır. Montaj ve bakımı kolaydır.