Konik Tabanlı Silolar

Ürün Detayları

Konik tabanlı silolar genellikle rutin, hızlı boşaltma sağlayarak iç gücü maliyetini azaltmak amaçlı daha düşük kapasite gerektiren uygulamalarda kullanılır.

» Silo çapına göre farklı konik açıları ile üretilebilmektedir, depolanacak ürün tipi silonun inşa edileceği yerin doğal koşulları ve müşteri taleplerine göre dizayn edilebilirler.

» Konik tabanlı silolar, maksimum destek için tasarlanmış askılama (konik çapraz destekleme) sistemine sahiptir.

» 10.9 kalite, JS1000 özel kaplamaya sahip cıvatalar kullanılır (Cıvatalar, 1000 saat süresince tuz buharı testi ile test edilmiştir. Böylelikle 10 kat daha fazla korozyon direnç testine tabi tutulmuştur.)

» Bağlantı noktalarında özel yalıtım malzemesi sızdırmazlık için kullanılır. Bu özel mastik, her türlü iklim koşullarında su sızdırmazlığını mükemmel biçimde sağlamaktadır.

» Yüksek kaplama (SD350GD ve 310 gr/m² Magnelis veya PosMac kaplama (S350GD+ZM310) ve mükemmel kalite cıvata korozyonu ve delinmeyi önleyerek uzun süreli garanti sağlar.

» Yüksek kalite çelik oluklar ve yüksek kaplama oranı, silolar içerisindeki sıcaklık salınımlarını azaltarak ürünün daha iyi bir ortamda depolanmasını sağlar.

» Konik silolardaki mükemmel eğim, yağmur yağdığında suyun silo gövdesinden kayarak doğrudan toprağa düşmesini sağlar.

» Ürünlerinizin havalanma ihtiyaçlarını karşılamak için özel dizayn edilmiş tüp havalandırma sistemleri imal edilir. Bu özel destekli üçgen tip tüp havalandırma sistemi sayesinde havalandırma kanalı ürün tarafından silo içerisinde ezilmez ve deformasyona uğramaz.